Knjaževački košarkaši bez premca

Broj pregleda

U devetom kolu „Prve RL lige Istok“ košarkaši „Knjaževca“ savladali su goste iz Surdulice, petoplasiranu ekipu „Radnik“, rezultatom 103:88.

KK-KNJAZEVAC

Članovi Košarkaškog kluba Knjaževac, nastavili su sa dobrim rezultatima na takmičenju u devetom kolu „Prve RL lige Istok“, pobedivši petoplasirane momke iz Surdulice, ekipu „Radnik“, rezultatom 103:88, pred knjaževačkom publikom.

Rezultat, po četvrtinama (25:23,29:24,25:17,24:24), u većini slučajeva bio je u korist domaćina, dok je u poslednjoj četvrtini, rezultat, usled pada koncentracije, bio izjednačen.

Pobedom u devetom kolu „Prve RL lige Istok“ KK „Knjaževac“ ostao je na prvom mestu tabele.

Naredno 10. kolo igra se 7. decembra 2013. u Knjaževcu, kada košarkaši dočekuju goste iz Niša, odnosno ekipu „OKK Junior“.

Autor i foto: M. M.